Kanał RSS
Kanał RSS

Czy Jarosław Domagała wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami działał niezgodnie z prawem?

Raport sporządzony w szkole muzycznej w Gostyninie - Kontrolowanie dyscypliny pracy i ewidencja czasu pracy.
Czy w szkołach muzycznych ma rządzic nepotyzm?
autor fot. Sławomir Sikora

Fragment raportu sporządzonego na wniosek Burmistrza Gostynina Włodzimierza Śniecikowskiego przeprowadzony w Miejskiej Szkole Muzycznej I st. w Gostyninie (Raport w całości do pobrania w formie PDF)

" Komisja stwierdziła nieprawidłowości przy ustalaniu i stosowaniu tygodniowego rozkładu zajęć nauczycielki zatrudnionej w Miejskiej Szkole Muzycznej I st. w Gostyninie, Pani J.D. Rozkład stanowiący załącznik nr. 33 do protokołu, przedłożony komisji do wglądu w dniu 27 listopada 2009 r. jako aktualny tygodniowy rozkład zajęć, jest niezgodny z rozkładem załączonym do pisma Dyrektora z dnia 10 grudnia 2009 r., stanowiącym załącznik nr 54 do protokołu, jako obowiązującym od dnia 28 września 2009 r. W związku z tym komisja powzięła wątpliwości co do faktycznych zasad ustalania czasu pracy Pani J.D."

O i znów kolejna nieprawidłowość stwierdzona przez komisję dotycząca nauczycielki. Zadam kolejne pytanie, choć znam na nie odpowiedź: Czy wspomniana nauczycielka Pani J.D nie jest siostrą Dyrektora Jarosława Domagały? Jeśli tak to czy w szkole nie był uprawiany nepotyzm? Czy w szkole nie rządziła rodzinna sitwa czy inny twór, który wpływał na jakość oferowanych usług? Pewnie znów się komisja pomyliła, lub ponownie Dyrektor Jarosław Domagała się pomylił, lub nie wiedział, lub zapomniał, a może zagubił się w czasoprzestrzeni, czy zawiesił na jakiś czas w odległej galaktyce?

Panie Jarosławie Domagało, czy w Gąbinie podobnie Pan się myli, czy już wie Pan, że dzieci powinny być chronione i otrzymywać najlepszą edukację jaką tylko możemy im dać? Nie obchodzą mnie jako obywatela informacje, że ten czy tamten nie jest zadowolony ze środków jakie otrzymuje za swoją pracę. Dlaczego? Ponieważ żyjemy w wolnym świecie, i to my dokonujemy wyboru gdzie pracujemy i co robimy, nikt nas do niczego nie zmusza. Dlatego, kombinatorstwo kosztem najsłabszych jest czymś najbardziej podłym. Dlaczego, ponieważ dzieci są bezbronne i powinny być za wszelką cenę chronione. Pewnie dla tego państwo zbudowało tak wiele instytucji, których celem jest nadzór nad placówkami gdzie dzieci otrzymywać powinny odpowiednie wykształcenie i oczywiście wychowanie. Czy w Miejskiej Szkole Muzycznej w Gostyninie zarządzanej przez dyrektora Jarosława Domagałę przestrzegano tych zasad?


Powiązane filmy z Google Video

Loading...
Loading...