Kanał RSS
Kanał RSS

Czy Jarosław Domagała uprawiał w szkole seks?

Raport sporządzony w szkole muzycznej w Gostyninie
Czy Jarosław Domagała uprawiał w szkole seks?
autor fot. Sławomir Sikora

Kolejny fragment raportu sporządzonego na wniosek Burmistrza Gostynina Włodzimierza Śniecikowskiego przeprowadzony w Miejskiej Szkole Muzycznej I st. w Gostyninie (Raport w całości do pobrania w formie PDF)

Czytajmy następny fragment raportu:
"W związku z tym oraz w związku z wcześniejszym oświadczeniem, że pościel została pozostawiona przez sprzątaczki, Dyrektor został poproszony o przedstawienie pisemnego stanowiska wyjaśniającego zasadność tego rodzaju zakupów dla potrzeb Szkoły. Zgodnie z powyższym, Dyrektor Szkoły, Pan Jarosław Domagała, przedstawił pisemne wyjaśnienie, stanowiące załącznik nr. 54 do protokołu w których oświadczył, że pościel w ilości: 2 kołdry, 2 poduszki, 2 prześcieradła, o łącznej wartości 234 zł, została przekazana darowizną od osoby prywatnej w dniu 10 grudnia 2008 ro. w celu - jak wynika z dalszej treści pisma - zapewnienia w razie konieczności warunków noclegowych dla nauczycieli dojeżdżających z daleka, m.in  Torunia, Łodzi i Poznania. Fakt nocowania nauczycieli w budynku Szkoły potwierdza również notatka Straży Miejskiej z przeprowadzonej interwencji stanowiącej załącznik nr 85 do protokołu."

Panie Jarosławie Domagało, czy nie trzeba było od razu odpowiedzieć na postawione pytanie, a nie kłamać, zasłaniać się paniami sprzątającymi, w moich czasach nazywanych ciociami? Pierwszy raz w tym raporcie czytamy, kiedy to Jarosław Domagała przyznaje się, że uczestniczył w niewłaściwym postępowaniu, w prowadzonej przez siebie Miejskiej Szkole Muzycznej I st. w Gostyninie. Jakiż to dobry pan z tego Jarosława Domagały dla nauczycieli, dojeżdżających z Torunia, Łodzi i Poznania. Mogli spokojnie nocować w budynku Szkoły, nie musieli na wolnym rynku szukać noclegu. Może w takim razie warto zadać pytanie, czy miejsce z którego korzystali nauczyciele, nie było miejscem, w którym uprawiano również seks, heteroseksualny czy homoseksualny?

Zastanawiam się nad jednym jak trzeba być bezczelnym bufonem, arogantem, a przy tym hipokrytą, jeśli dokonuje się przebudowy klas szkolnych po to by sobie zorganizować noclegownię. Nie słyszałem, aby ktoś ze szkoły robił noclegownię. Otóż swoją decyzją Jarosław Domagała dzieciom pogorszył warunki do nauki, przez fakt obniżenia standardów obowiązujących w Miejskiej Szkole Muzycznej w Gostyninie. Dla mnie to nie podlega dyskusji. Jeśli w tym procederze uczestniczyli nauczyciele dojeżdżający do Gostynina, to mamy kolejny dowód, że i im wcale nie zależało na kształceniu dzieci, a być może jedynie na chałturze w małym mieście Gostyninie.

Zadam kolejne pytanie, a co w tym czasie robiła Rada Rodziców? Czyżby dawała przyzwolenie na działania Jarosława Domagały? Pamiętajmy, że przebudowę klas Jarosław Domagała prowadził za środki pozyskane od Rady Rodziców. Jaka była rola Przewodniczącej Rady Rodziców? Kim ta Pani jest, kryjąca się pod inicjałami?

Rozumiem, że żyjemy w trudnych czasach, kiedy co rusz jesteśmy narażani na kontakt z ludźmi, którzy nie mają żadnych zasad, dla których odbieranie innym prawa do przyszłości jest normą, którym się wydaje, że prawo ich nie dotyczy, ponieważ są w dobrych relacjach z im podobnymi arogantami. Lecz na szczęście dla nas, żyjemy również w czasach, kiedy każdy z nas może się przeciwstawiać złu, kreowanemu przez innych. Nie mam tolerancji dla ludzi, którzy okradają najsłabszych, odbierają ludziom marzenia, a dzieciom przyszłość, narażając ich na wykluczenie społeczne.


Powiązane filmy z Google Video

Loading...
Loading...